this.jpg

MAMBA
skupinové lekce 

2690f667-b839-4c82-adc2-945cd0c575dd.JPG

SÍLA A KONDICE

MEG04776.jpg

cross

Cross je tréninková lekce zaměřená pro lidi, kteří mají rádi ve svém tréninku zastoupení několika sportů a také několika fyzických schopností. Tato skupinová lekce je vhodná pro cvičence, kteří mají již osvojené základy jako je dřep, mrtvý tah, shyb a vertikální tlak. Součástí dlouhodobého programmingu lekcí je kombinace vzpěračských cviků, gymnastiky, cvičení s vlastní vahou a také monostrukturálních pohybů jako je běh, veslování a jízda na biku. 
MEG04789.jpg

vzpírání

Lekce je zaměřená na osvojení techniky vzpěračských cviků a jejich derivátů. Lekce je pouze pro 8 cvičenců pro zachování co nejvyšší míry dohledu trenéra. Svou strukturou je zčásti zaměřená na technické drily a zčásti na výkonnostní část, kde budou zapojená také základní komplexní cvičení jako jsou varianty dřepů, tahů a tlaků.
Je unikátní tréninková lekce svým vedením podobající se osobnímu tréninku. Lekce je zaměřením vhodná pro základní cíle fyzického zdraví jako je správný a kvalitní pohyb, vysoká úroveň síly, nízké procento podkožního tuku, vysoká úroveň obecné vytrvalosti s předpokladem pro zdraví kardiovaskulárního systému. Budeme se také starat o Vaše klouby a svaly z hlediska mobility, stability a flexibility.

VYZKOUŠEJTE PRVNÍ LEKCI ZDARMA